سوالات متداول

با شماره تماس درج‌شده در قسمت پایین وب‌سایت تماس حاصل فرمایید.

زمان تحویل محصولات در شهرستان بسته به نوع سفارش، نحوه ی ارسال پستی و مسافت بین 2 تا 4 روز کاری است.

مدت‌زمان ارسال سفارش به شیوه ارسال، و روزدریافت سفارش بستگی دارد و عموماً در طی فرآیند خرید از آن مطلع خواهید شد.

ثبت‌نام در وب‌سایت هوپ ساده است. برای این کار از قسمت بالای سایت، روی "حساب کاربری" کلیک کرده و در صفحه بازشده، فرم عضویت را تکمیل نمایید یا حتی می توانید با اضافه کردن محصول به سبد خرید، در قسمت تکمیل خرید حساب کاربری ایجاد کنید.

برای ورود به‌حساب کاربری، از قسمت بالای سایت، روی ورود کلیک کرده و در صفحه بازشده، نام کاربری یا نشانی ایمیل و گذرواژه خود را وارد کرده و سپس به‌حساب کاربری خود وارد شوید، در طی فرآیند خرید نیز فرم ورود در محل مناسب پیش روی شما بازخواهد شد و می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

خرید اینترنتی باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه مشتری می‌شود، در این روش خرید، مشتری ضمن دسترسی دقیق و کامل به اطلاعات محصولات و خدمات، می‌تواند در هر ساعتی از شبانه‌روز و با مشاوره دوستان و اعضای خانواده، خریدی آرام و مطمئن را تجربه کند و به جهت عدم تحمیل بسیاری از هزینه‌های فروش به فروشنده، عموماً خرید ارزانی را صورت می‌دهد و باز به جهت نرم‌افزاری بودن خرید و حفظ سوابق خرید، مزیت‌های ویژه‌ای در حین خرید یا در آینده در اختیار مشتری قرار می‌گیرد که امکان ارائه آن در خریدهای سنتی وجود نخواهد داشت.

برای فراهم کردن امنیت کامل شما، ما هیچ‌گونه اطلاعاتی که مربوط به‌حساب بانکی یا شماره کارت شما باشند را ذخیره نمی‌کنیم. سیستم پرداخت توسط درگاه پرداخت شاپرک انجام می‌شود و ایجاد ارتباط با این سایت به شیوه امن می‌باشد، در سایر موارد نیز حداکثر تدابیر لازم برای حفظ امنیت خرید صورت پذیرفته است.

شما در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش هایی که در ساعت‏ های غیرکاری (از ساعت ۱۷ تا ۸ صبح) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد.

مشتریانی که تمایل به خرید حضوری دارند می‌توانند با شماره درج شده در قسمت پایین وب سایت تماس حاصل فرمایند.